About the author

Comments

  1. ***LOL 8 (38 OZ BAGS OF FOOD) THEY CHARGE YOU $114.00 EVERY TWO WEEKS . BEFORE DELIVERY!!!! CHARGES !!! ITS $14.50 A BAG (1F YOU PICK THIS PACKAGE) AN ITS NOT MUCH FOOD .. YOU CAN BUY COMPARATIVE BAGS OF SAME FROZEN FOOD FOR $5-6 A BAG AT THE GROCERY STORE.. DONT BE FOOLED IF YOU HAVE A FAMILY OF 4 OR 5 ONE OF THESE BAGS WILL ONLY GIVE EACH PERSON ENOUGH FOOD AS A SIDE WITH WHATEVER MEAL YOUR GONNA HAVE TO COOK OR YOU CAN COOK 3 BAGS OF TILLER AN HATCH AN DINNER ONLY COSTS YOU AROUND $45.00 A DAY BEFORE DELIVERY. HERES THE REAL SOLUTION PRE PREP COOKING AN FREEZING IT*****

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *